Kdo hledá, najde...

Aktuality

16.3.2022

Nabídka pro členy Svazu PRO-BIO: ZDARMA na Gastrofestival v Kutné Hoře 28.5.2022

Členům Svazu PRO-BIO nabízíme možnost ZDARMA se účastnit akce Gastrofestival v Kutné Hoře, (účtován je případně poplatek za připojení k elektrické síti).

Šestý ročník festivalu se bude konat v sobotu 28.5. (11-18 hod.) v krásných prostorech kolem Jezuitské koleje a chrámu svaté Barbory.

Přípravy jsou již v plném proudu, kromě mezinárodní kuchyně se festival zaměří na prezentaci místních producentů a svěží gastronomii z BIO a lokálních potravin.

Bližší informace naleznete na www.gastrofest-kh.cz.

Pokud se rozhodnete pro účast, je potřeba vyplnit Přihlášku. Přikládáme pár fotek z předešlých ročníků pro představu: https://gastrofestkh.wixsite.com/mysite/fotogalerie

Rádi bychom umožnili návštěvníkům ochutnat a nakoupit v Kutné Hoře také co nejpestřejší nabídku všech možných lahůdek, včetně těch vašich, proto bychom vaši účast na této akci velmi ocenili.

V případě zájmu se obracejte přímo na paní Mgr. Editu Dvorskou, která má organizaci na starosti. Tel. 608 190 424, e-mail: dvorska.edita@gmail.com.

Pevně věříme, že si najdete čas, a na tuto akci přijedete, třeba i jen jako návštěvníci. Těšit se můžete na vybrané speciality mezinárodní kuchyně, zajímavá menu i sladkosti, místní pivo i víno. Objevíte poctivé lokální potraviny a další výrobky od místních producentů. Během dne budou probíhat tematické ukázky výroby, přípravy pokrmů a přednášky, rozezní se hudba a děti budou moci vyrábět v tvořivé dílně.

Závazné podmínky pro stánkový prodej