Kdo hledá, najde...

Aktuality

1.12.2020

Webinář Portál farmáře 1. a 2.

Pozvánka na on-line webinář  Portál farmáře 1. a 2., který se koná 10.12. a 11.12.2020 | vždy od 15:00 v rámci projektu Bioakademie 2020.

Webinář je rozložen do dvou dnů tak, aby se první den probrala 1. část Portálu farmáře a funkcionalit v něm. Účastníci si mohou následně doma odzkoušet vše, co bylo probráno. Případné nejasnosti bude možné konzultovat druhý den tj. 11.12. hned v úvodu, případně bude možnost některé věci znovu ukázat a zopakovat. Potom bude následovat 2. část webináře. Z webináře bude pořizován záznam, který účastníkům po skončení webináře zašleme, aby mohli případně ve videu najít návod.

K webináři stačí počítač, internetové připojení a reproduktory (u notebooku je to vše již zabudované, u stolního PC je třeba mít reproduktory + ideálně i mikrofon – dotazy lze případně vyřešit také psaním v chatu), bude využito online prostředí zoom (velmi jednoduchý nástroj, stačí několik „kliknutí“ pro vstup na webinář).

Všichni účastníci po registraci na e-mailu martina.cechova@pro-bio.cz obdrží e-mail s adresou pro přihlášení na webinář. Na webinář se bude možné přihlásit 30 minut předem, pokud by někdo měl technický problém a nefungovalo mu přihlášení, budeme to řešit individuálně po telefonu.

Kapacita je omezena na 30 účastníků.

Podrobný program viz. pozvánka