Kdo hledá, najde...

Aktuality

8.6.2020

Velký zájem o BIOFACH 2021

Zájem českých firem o prezentaci na veletrhu BIOFACH (17. – 20. 2. 2021, Norimberk, Německo) je obrovský. Také v roce 2021 nebude na veletrhu BIOFACH chybět český národní stánek zastřešený Ministerstvem zemědělství ČR. Společná expozice je již nyní plně obsazena, dokonce 2 firmy jsou již na čekací listině.

Stále máte ještě možnost přihlásit se k účasti na samostatném firemním stánku. Při vyplnění přihlášky do 15. 6. 2020 je vystavovatelům poskytnuta sleva 6 €/m2. Neváhejte a informujte svět o Vašich produktech a novinkách na nejdůležitějším setkání oboru a získejte cenné kontakty na mezinárodní obchodníky a odborníky. www.biofach.de/en

Informace o cenách a podmínkách účasti www.biofach.de/en/exhibitors/participation/pricecalculator. Při vyplňování přihlášky pro pořadatele veletrhu je nutno vložit platný biocertifikát.

Přihlášku máte možnost vyplnit přímo online na www.biofach.de/en/exhibitors/participation/application.

Veletrh se koná souběžně s mezinárodním veletrhem přírodní kosmetiky VIVANESS. www.vivaness.de. Každoročně přilákají tyto dvě odborné akce na 50 tisíc odborných návštěvníků.

Žádost o dotaci  podáte na Portálu farmáře SZIF www.szif.cz. Informace, jak si zažádat o přístup do Portálu farmáře SZIF/eAgri, ZDEV případě dotazů k dotaci kontaktujte pracovníka SZIF pana Ing. Zlatohlávka antonin.zlatohlavek@szif.cz.

Máte-li zájem o více informací k veletrhu BIOFACH, kontaktujete oficiální zastoupení norimberské veletržní společnosti v ČR, PROveletrhy s.r.o., info@proveletrhy.cz.

Zdroj: PROveletrhy s.r.o., Praha, 8. 6. 2020.