Kdo hledá, najde...

Aktuality

4.12.2020

Veletrh BIOFACH eSpecial 2021

Přední světový veletrh bio potravin BIOFACH přenáší atmosféru a dynamiku akce do digitálního světa. Účastníci mohou na BIOFACH eSpecial od 17. do 19. 2. 2021 jako obvykle navazovat kontakty, věnovat se networkingu, vyměňovat si znalosti a společně diskutovat o nových produktech, projektech a inovacích v oboru. Digitální veletrh BIOFACH eSpecial funguje na principu setkání vystavovatelů a návštěvníků.

Vystavovatelé si mohou vybrat z celkem 3 veletržních balíčků, podle množství nabízených služeb se liší jejich cena – Basic 950 EUR, Standard 2350 EUR, Premium 6500 EUR. Návštěvníci si buď zakoupí přes internet permanentní vstupenku za 35 EUR, nebo získají od vystavovatelů e-kód. Podle typu balíčku obdrží vystavovatel daný počet e-kódů zdarma.

Na Ministerstvu zemědělství se nyní prověřují možnosti finanční podpory českých firem na digitálním veletrhu BIOFACH eSPECIAL. Bližší informace Vám sdělíme v lednu. Deadline pro přihlášení je 31. 1. 2021.

Veletrh nabídne i online řadu možností navazování kontaktů jak vystavovatelům, tak i odborným návštěvníkům. Od firemních prezentací vystavovatelů, matchmakingu, chatování a video hovorů přes networking, vytváření diskuzních skupin až po účast na odborném kongresu. Nebude chybět ani prezentace celosvětových produktových novinek.

Na tradiční veletrh na norimberském výstavišti se můžeme těšit opět v roce 2022.

V případě dotazů nebo pro více informací neváhejte kontaktovat výhradní zastoupení NürnbergMesse v ČR, společnost PROveletrhy s.r.o, info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 700.