Kdo hledá, najde...

Aktuality

6.12.2021

Ticketshop veletržního dua BIOFACH a VIVANESS otevřen

Již od 2. 12. 2021 máte možnost si zakoupit vstupenku na vůdčí světový veletrh bio potravin BIOFACH a na souběžně probíhající mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS (15. – 18. 2. 2022)
Velkou novinkou je v příštím roce termín veletrhu, který bude zahájen již v úterý, dne 15. února a poprvé ve své historii nezasáhne do víkendových dnů.
Při objednávání vstupenek máte na výběr z několika možností, od denní hybridní vstupenky, před permanentní hybridní vstupenku až po digitální vstupenku pro vstup pouze do online platformy doplňující veletrh. Vyberte si tu pro Vás nejlépe vyhovující formu návštěvy únorového veletrhu na:
https://www.biofach.de/en/visitors/tickets/ticketshop
Veletrh chystá v roce 2022 mnoho překvapení, klasický fyzický veletrh přímo na norimberském výstavišti bude propojen s výhodami digitální prezentace, čímž bude zajištěna nabídka všem zájemcům během 4 veletržních dní. Pořadatel plánuje obsadit 13 výstavních hal, v tuto chvíli jsou přihlášeni vystavovatelé ze 70 zemí. Veletrh si samozřejmě zachová mezinárodní charakter, očekává se, že bude více změřený na Evropu.
Jako již tradičně budou na přehlídce novinek Novelty Stands představeny trendy a inovace. Na nejzajímavější novinky čeká ocenění Best New Product Awards v 7 kategoriích. Pozornost jistě upoutá také společná expozice „Innovation made in Germany“ s 32 novými firmami z oboru bio potravin. Důležitým tématem jsou v roce 2022 také obaly Zero Waste a bezobalové koncepty v sekci „Unverpackt“. Na výstavišti nebudou chybět ani oblíbené zážitkové světy Olive Oil, Vegan a Wine.
Přímo na výstavišti zažijí vystavovatelé, návštěvníci a zástupci médií ucelenou nabídku biobranže a hlavně, potkají se „na živo“. Online platforma nabídne těm, kteří se nebudou moci do Norimberku dostavit, možnost informovat se o novinkách v oboru a sledovat části kongresového programu online.
BIOFACH a VIVANESS 2022, na výstavišti v Norimberku a bezpečně! Během akce bude platit aktuální hygienický a bezpečnostní koncept: https://www.biofach.de/en/info/protective-measures