Kdo hledá, najde...

Aktuality

16.6.2020

Sonnentor hledá nové pěstitele biobylinek

Jste zemědělec, hospodář, nebo máte polnosti a chcete s nimi správně naložit?
Táhne vás to k přírodě a v ekozemědělství vidíte smysl, jen nevíte, kde a jak začít?
Nebo už hospodaříte, ale chcete to dělat jinak?
Láká vás vůně bylin a koření?
Uvažujete o tom, že se stanete pěstitelem biobylinek pro SONNENTOR?

Oranžově zářící měsíček, nebesky modrá chrpa, žluté okvětní plátky slunečnice, ale i aromatická máta peprná, máta jemná nebo šalvěj jsou právě ty bylinky, které nám pořád schází. Také bylinky z volných sběrů, jako je lípa, černý bez, ale i jiné bývají součástí spousty našich biočajů. A v této chvíli je jich nedostatek.

SONNENTOR je firma se sídlem v malé jihomoravské vesničce Čejkovice u Hodonína. Zabýváme se již více jak 25 let produkcí a zpracováním bylin a koření v biokvalitě. Našimi hlavními produkty jsou bylinné, ovocné, kořeněné čaje a koření, ale v našem sortimentu naleznete i kávu, sirupy nebo třeba cukrovinky. Všechny naše produkty odpovídají ekologickým standardům, ale i přísným podnikovým požadavkům na kvalitu. Bioprodukty SONNENTOR najdete nejen na pultech našich vlastních kamenných obchodů v Praze, Brně a Čejkovicích, ale také v partnerských prodejnách, zdravých výživách a specializovaných obchodech.

Jsme pohodový tým lidí, který věří, že v přírodě jsou skryty ty nejlepší recepty na krásný a dlouhý život a že kontrolované ekologické zemědělství je jedinou alternativou k následkům zemědělských monokultur a nadprodukce. Proto také hledáme nadšence stejného zaměření a smýšlení, kteří by s láskou pěstovali bylinky pro naše sluneční produkty.

Pokud již hospodaříte v ekologickém režimu a chtěli byste rozšířit svou produkci, nebo třeba o ekologickém hospodaření zatím přemýšlíte, ale nevíte, jakou plodinou začít, tak neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se s vámi seznámíme a obeznámíme vás s tím, co pěstování bylinek pro SONNENTOR obnáší.

Kontaktní osoba: Blažena Stávková
email.: blazena.stavkova@sonnentor.cz

Plakát ke stažení ZDE