Kdo hledá, najde...

Aktuality

7.11.2023

Projekt TEAM UP oznamuje oficiální spuštění svých webových stránek a PRO-BIO Svaz ekologických zemědělců je hrdým partnerem projektu

TEAM#UP je čtyřletý projekt, který začal 15. června 2023 a potrvá do 14. června 2027. Je navržen tak, aby se stal majákem pro sdílení znalostí, nástrojů, školení a zdrojů pro ekologickou obnovu v různých komunitách a podmínkách napříč EU (zapojeno je 5 zemí). Konečnou vizí projektu TEAM#UP je začlenění aktivit ekologické obnovy v rámci odborného vzdělávání a přípravy (VET) do škol, univerzit a dalších vzdělávacích kanálů. Cílem je usnadnit plynulý přechod k ekologičtější a klimaticky odolnější společnosti.

Na stránkách www.teamup2restore.eu budou sdíleny informace o nejnovějším vývoji a milnících dosažených v rámci projektu a budou poskytovány pravidelné aktualizace o jeho aktivitách a sdílení jeho dopadu na ekologickou obnovu. Také novinky o nadcházejících akcích, webových seminářích a workshopech, které nabízejí příležitosti ke zvýšení kvalifikace, učení se od odborníků a zapojení se do smysluplných diskusí o obnově a udržitelnosti.

Uživatelé budou mít prostřednictvím prostoru otevřených vzdělávacích zdrojů přístup k bohatým zdrojům, včetně výzkumu, nástrojů a školících materiálů, které umožní různým zúčastněným stranám změnit situaci v jejich místní komunitě nebo instituci. TEAM#UP se zavazuje sdílet know-how potřebné k prosazování udržitelných změn.

TEAM#UP oslaví úspěchy a příběhy svých partnerů a ukáže, jak může ekologická obnova vést k pozitivním změnám na místní i globální úrovni.

Proto Vás zveme, prohlédněte si stránky www.teamup2restore.eu a pokud na své farmě realizujete nějakou ekologickou obnovu, kterou byste se rádi „pochlubili“ a my o ní ještě nevíme, dejte nám prosím vědět … budeme rádi, když se aktivně zapojíte do komunity TEAM#UP.

Udělejme z ekologické obnovy realitu. Ekologické farmy v tom mohou hodně pomoci!

Tým projektu TEAM#UP & Svazu PRO-BIO.