Kdo hledá, najde...

Aktuality

8.4.2020

ZRUŠENO!!! Projekt LIFE PannonEagle – Workshop pro myslivce zemědělce a chovatele

MŽP je v ČR účastníkem mezinárodního projektu LIFE Pannon Eagle (blíže viz https://imperialeagle.eu/cs) z ČR se na projektu podílí větším dílem Česká společnost ornitologická (ČSO). Významnou součástí projektu je koordinace postupu a prevence ve věci nelegálního zabíjení volně žijících živočichů, způsobeného otrávenými návnadami (Travičství). Zde má projekt významný obecný přesah, protože otrávené návnady hubí řadů dalších druhů volně žijících živočichů.

Pro Vaše členy, kteří projeví zájem, jsme připravili v rámci projektu LIFE – PannonEagle workshop k této problematice, který se bude konat 29.04.2020 na MŽP – blíže viz přiložená pozvánka. Jde o první workshop celé řady v jednotlivých regionech a tento je primárně určen pro zástupce z Prahy a Středočeského kraje.

Budete-li v této věci mít otázky nebo zájem o bližší informace kontaktujte prosím mne – ing. Arnošt Cetkovský, tel. 267 122 050 (obvykle jen Út, St a Čt) nebo arnost.cetkovsky@mzp.cz.

Přihlášky na workshop prosíme emailem na adresu arnost.cetkovsky@mzp.cz  nejpozději do 17.04.2019 – čím dříve tím lépe – kapacita zasedací místnosti není neomezená.

Pozvánka