Kdo hledá, najde...

Aktuality

4.5.2020

Přípravy na veletrh BIOFACH 2021 byly zahájeny!

Mezinárodní veletrh BIOFACH je nepostradatelný a má v kalendáři vystavovatelů a odborných návštěvníků pevné místo. V únoru se pravidelně vydávají do Norimberku tisícovky návštěvníků, aby se informovali o novinkách v oboru biopotravin a ekologického zemědělství. Ne jinak tomu bude od 17. do 20. února 2021.

Celý svět se nyní nachází v  turbulentní a nejisté době. Co se týče veletrhu BIOFACH, tak pořadatel má jasné poselství: „Veletrh je důležitým partnerem odvětví a přípravy dalšího ročníku probíhají dle plánu. Zájemci se mohou hlásit k účasti na BIOFACH 2021 pomocí online přihlášky.“

Dotace z MZe

Účast českých firem na veletrhu BIOFACH byla v minulosti pravidelně podpořena ze strany Ministerstva zemědělství ČR, pevně věříme, že tomu tak bude také v roce 2021. Veletrh je zařazen v plánu výstav a veletrhů pro rok 2021: http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/proexportni-okenko/mezinarodni-veletrhy-a-vystavy/, na závazné vyjádření MZe je však nutno vyčkat cca do poloviny června.

Co by Vás mohlo o veletrhu BIOFACH zajímat:

– největší a nejvýznamnější veletrh a kongres na téma biopotravin a ekologického zemědělství

– 2020 počet vystavovatelů 3 448, počet návštěvníků 47 500.

– prezentované výrobky musí mít platný biocertifikát

– veletrh trvá čtyři dny a je určen jen odborným návštěvníkům

– probíhá současně s mezinárodním veletrhem přírodní kosmetiky VIVANESS

www.biofach.de, www.vivaness.de

Máte-li zájem o více informací k veletrhům BIOFACH či VIVANESS kontaktujete oficiální zastoupení norimberské veletržní společnosti a pořadatele v ČR, paní Naďu Lichte nebo Terezu Tůmovou, info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 700.