Kdo hledá, najde...

Aktuality

1.2.2024

Připomínáme možnost navštívit veletrh BIOFACH, který se blíží

Ještě pořád se můžete rozhodnout vyrazit na jednodenní zájezd na norimberský Biofach, největší světový veletrh biopotravin. Vyráží se už 14. února a cena zůstává stejně jako loni: lístek i dopravu pořídíte dohromady za 1200 Kč. Více se dozvíte tady.

Souběžně s Biofachem probíhá na témže místě také stejnojmenný kongres se spoustou přednášek a diskusí. Pokud vyrazíte na zájezd, můžete vyrazit třeba na přednášku „Ekologické zemědělství, Agroekologie, Regenerativní zemědělství a jiné koncepty: konkurence nebo jedna rodina?“ Program kongresu najdete zde.

Od 13. do 16. února 2024 proběhne v Norimberku mezinárodní veletrh biopotravin BIOFACH. Na výstavišti se bude vše točit kolem bioproduktů, udržitelnosti a inovací v tomto odvětví. Na 2800 vystavovatelů z celého světa, z toho 200 na souběžně probíhajícím veletrhu přírodní kosmetiky VIVANESS, představí novinky a trendy branže a nabídne setkání celého hodnotového řetězce.

Návštěvníci veletrhu mohou očekávat výměnu znalostí a navazování kontaktů, objevování nových produktů a propagaci bio sektoru. Připraven je velmi bohatý program kongresu BIOFACH a celá řada doprovodných akcí. Letošní hlavní téma zní: „Potraviny pro budoucnost: ženy a udržitelné potravinové systémy“. Nově je na veletrhu společný stánek „International Newcomers & Start-ups“. Další novinkou je setkání pro HoReCa – catering & Gastro. Nebudou chybět ani tradiční velmi oblíbené speciální přehlídky – Novelty Stand, Experience the World of VEGAN a Experience the World of OLIVE OIL,

Na webových stránkách zastoupení veletrhu www.proveletrhy.cz naleznete seznam českých vystavovatelů.