Kdo hledá, najde...

Aktuality

22.3.2024

Připomenutí: pro členy Svazu PRO-BIO ZDARMA na Gastrofestival v Kutné Hoře 25.5.2024

Členům Svazu PRO-BIO nabízíme možnost ZDARMA se účastnit akce Gastrofestival v Kutné Hoře, (účtován je případně poplatek za připojení k elektrické síti).

Rok 2024 je tu a s ním i přípravy na další Gastrofestival v Kutné Hoře, který proběhne v sobotu 25. května v okolí chrámu sv. Barbory v Kutné Hoře.

Gastrofestival je jednou z nejvýznamnějších gastronomických slavností v našem regionu. Je to oslava dobrého jídla i nápojů – plodů naší země. Minulý ročník navštívilo cca 3000 návštěvníků.

Návštěvníky lákáme na speciality mezinárodní kuchyně, zajímavá menu i sladkosti, místní pivo i víno. Objeví poctivé lokální i zajímavé potraviny a další výrobky od místních producentů.

V letošním roce se více zaměříme i na malé návštěvníky. Připraveny pro ně budou dílničky a možná přijde i kouzelník. Na pódiu se představí místní kapely a proběhnou i workshopy, kde zasvětíme návštěvníky do tajů vinařství a gastronomie. Připravena bude odpočinková zóna v nedalekém parku.

Rádi bychom umožnili návštěvníkům ochutnat a nakoupit v Kutné Hoře také co nejpestřejší nabídku všech možných lahůdek, včetně těch vašich, proto bychom vaši účast na této akci velmi ocenili.

Budeme rádi, pokud projevíte zájem a zúčastníte se této krásné akce v Kutné Hoře. Podmínky a přihlašovací formulář najdete na webu: GASTROKH

Pokud by nastal problém s formulářem, tak se prosím obraťte na e-mail lucie.kounicka@vinokutnahora.cz

Vítáni jsou všichni, kteří prezentují moderní a kvalitní gastronomii. Vítáni jsou i další prodejci, jejichž sortiment souvisí s akcí, případně je regionálního původu. Dveře jsou otevřené lokálním producentům potravin ve vysoké nebo BIO kvalitě. Přijeďte tedy do Kutné Hory a předveďte svoje pokrmy, produkty našim návštěvníkům.

Nutné dodat, že celá akce je bez vstupného a otevřena úplně všem věkovým kategoriím.