Kdo hledá, najde...

Aktuality

9.1.2018

Pracovní nabídka: PR manažer/redaktor – MÍSTO BYLO JIŽ OBSAZENO

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici PR koordinátora/redaktora PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců. Jsme neziskovou organizací sdružující ekologické sedláky, zpracovatele, školy, prodejny po celé ČR. Více informací na www.pro-bio.cz.

Náplň práce:

– Prezentace organizace a jejích členů v médiích

– Práce se sociálními sítěmi, s internetovými stránkami

– Komunikace s novináři, médii, sedláky, zpracovateli

– Koordinace a účast na TV natáčení

– Podíl na vytváření propagačních materiálů

– Vytváření a správa sítě kontaktů

– Podíl na akcích PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců

Požadujeme:

– Odpovídající vzdělání

– Zkušenosti v oblasti PR

– Samostatnost, Kreativita

– Komunikativnost, bezproblémové vystupování na veřejnosti, znalost AJ výhodou

– Odpovědnost

– Dodržování termínů

– Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

– Zajímavá kreativní práce

– Rozsah práce po dohodě

– Pružnou pracovní dobu, částečná možnost práce z domova

– Finanční ohodnocení odpovídající práci v neziskovém sektoru

– Práce na ŽL nebo na pracovní poměr

V případě zájmu nám zašlete Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu katerina.urbankova@pro-bio.cz . Vyhrazujeme si právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.