Kdo hledá, najde...

Aktuality

17.12.2019

Pozvánka na veletrh BIOFACH 2020

Přípravy na veletrh BIOFACH jsou v plném proudu, už za necelé dva měsíce otevře své brány tato světová akce zaměřená na biopotraviny a ekologické zemědělství.

V termínu 12. až 15. února 2020 představí na výstavišti v Norimberku své novinky z bio branže přes 3.500 vystavovatelů ze 100 zemí. Jedná se o největší BIOFACH za dobu své existence. Pro velký zájem jsou v roce 2020 otevřeny dvě nové výstavní haly. Plánek výstaviště naleznete níže.

Svaz PRO BIO můžete na veletrhu navštívit na společné expozici v hale 4A, č. stánku 605, kterou organizuje Ministerstvo zemědělství ČR. V rámci společného stánku představí své novinky 16 firem, dalších 11 českých společností se prezentuje na samostatných expozicích. Seznam viz níže. Přehledný katalog všech vystavovatelů a jejich produktů naleznete na www.biofach.de/en/ausstellerprodukte.

Motto letošního BIOFACHU zní „Bio funguje!“ Doprovodný program se zaměří na pozitivní účinky a působnost ekologického zemědělství, produkci a obchod.

To nejzajímavější z doprovodného programu:

  • Tematické světy: stánek novinek „Novelty Stand“, Best New Product Award, společný stánek mladých inovativních firem.
  • Stěžejní téma „Voda – základ života v ohrožení“
  • Zážitkové světy: víno, olivový olej a vegan
  • Kongres BIOFACH biofach.de/de/biofach-kongress

Souběžně s veletrhem BIOFACH probíhá mezinárodní veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS, který se koná v nové hale 3C.

BIOFACH a VIVANESS jsou kontraktační neprodejní veletrhy.

Další informace k veletrhu, doprovodnému programu a kongresu získáte na www.biofach.de nebo u výhradního zastoupení veletrhu v ČR u společnosti PROveletrhy s.r.o., info@proveletrhy.cz

Přílohy:
plánek výstaviště

seznam českých vystavovatelů