Kdo hledá, najde...

Akce

29.8.2022

Pozvánka na 10. září 2022 – Biozemědělský den NOVĚ!

Jako každý rok Vás Biofarma Sasov srdečně zve na jejich farmu. Tradiční Biozemědělský den, který se uskuteční v sobotu 10. září 2022 od 9:30 hod., bude ovšem letos jiný!

Proběhne formou „Kursu ekologického zemědělství pro zákazníky a příznivce farmy – malé i velké, jednotlivce i rodiny„, kdy pro předem objednané účastníky s předem uhrazenou vstupenkou připravujeme sérii komentovaných prohlídek.

Podmínky, pokyny a podrobné informace zdeBIOZEMĚDĚLSKÝ DEN 2022 NOVĚ!

Seznámíte se s *Chovem přeštických prasat (rodinový chov, možnost pohlazení selete …)
*Skotem na pastvinách (zajedeme i mezi zvířata na traktorové vlečce)
*Rostlinnou výrobou – zahradou i polem (nejmenší mohou zůstat na biozahradě a ochutnávat … i melouny budou… a ti větší vyjedou na polní prohlídku porostů)
*Bioplynovou stanicí a separací lístků a stonků vojtěšky (nově zprovozněná unikátní technologie, která umí nahradit dovozovou GMO sóju)
*Biojatkami a malou faremní výrobnou (uvidíte kde vznikají sasovské dobroty, můžete i ochutnávat)
– Děti se budou moci také svézt na koních
*V případě nepřízně počasí si vyhrazujeme možnost úpravy programu

Vstupné
-dospělí 200 Kč, děti do 15 let 100 Kč, děti do 6 let zdarma, oběd stojí 150 Kč
vstupenky můžete objednat ZDE a je třeba je uhradit předem. Uzávěrka je 8.9. ve 12 hod. (doporučujeme však objednat dříve – odhadovaná kapacita je 120 osob)
-do poznámky u objednávky prosím uveďte všechna jména zúčastněných a v případě dětí ke jménu i věk (vč. dětí do 6 let)
-kdo nebude mít zájem objednat si oběd předem, může si na ohni opéci sasovské špekáčky či klobásy, které bude možné na místě zakoupit
-pokud Vás bude více a budete chtít být v jedné skupině – objednávejte prosím všechny vstupenky v rámci jedné objednávky najednou
-následně Vám mailem zašleme údaje pro platbu předem

Dále
-po celou dobu budete mít možnost nakoupit si ve faremním obchůdku
-zájemci, kteří nám to napíší do poznámky, mohou přenocovat ve stanu, pod širákem (na vyhrazeném místě) anebo na podlaze v bývalé sušárně konopí
-v sousedním areálu Jezdeckého klubu HIPO Jihlava probíhá Jezdecký den, kterého se můžete v případě zájmu jako diváci účastnit.

Letošní biozemědělský den bude jiný – sice bez některých dřívějších atrakcí, které ostatně můžete potkat i mnohde jinde – ale bude směřovat přímo k tomu nejpodstatnějšímu a jedinečnému. Poznáte život zvířat, plodiny, práci lidí,
zajímavou techniku a technologie, sasovské biovýrobky a vůbec fungování celé farmy. Také si od toho slibujeme větší prostor pro osobnější komunikaci s Vámi -našimi milými zákazníky a příznivci farmy. Věříme, že se Vám nová tvář dne otevřených vrat bude líbit.

Máte-li jakýkoli dotaz, tak nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na viděnou s Vámi,
Josef Sklenář a kolektiv Biofarmy Sasov

Kontaktní osoba: ing. Jiří Pykal, tel. 602 725 509, pykal@biofarma.cz

…v souladu s přírodou…
www.biofarma.cz
e-shop.biofarma.cz
facebook.com/Biofarma.Sasov