Kdo hledá, najde...

Aktuality

21.3.2022

Pozvánka k účasti na Summer Edition veletrhu BIOFACH (26. – 29. 7 2022)

Aktuální informace k mezinárodnímu veletrhu  bio potravin BIOFACH, který se v letošním roce uskuteční v letním termínu, od 26. do 29. července 2022 na norimberském výstavišti se souběžně probíhajícím mezinárodním veletrhem přírodní kosmetiky VIVANESS.

Ohlasy v branži jsou velmi pozitivní, aktuálně je k účasti na veletrhu nahlášeno již na 1800 vystavovatelů a očekává se celková účast více než 2500 mezinárodních firem, z toho 200 na veletrhu VIVANESS. Letní veletrh BIOFACH je velká příležitost, jak mít během čtyř veletržních dní, opět v uvolněné atmosféře možnost setkávání, navazování nových kontaktů a výměny cenných informací.

Firmy mají stále ještě možnost se přihlásit k účasti a představit české bio novinky mezinárodní branži. Přihlášku je možné vyplnit přímo online (doporučený termín pro přihlášení k účasti je do 14. 4. 2022.) https://www.biofach.de/en/exhibitors/participation/application

V roce 2022 je účast firem na veletrhu BIOFACH podpořena ze strany Ministerstva zemědělství ČR.

Informace k dotačnímu programu „9H – Podpora účasti na mezinárodních veletrzích a výstavách v zahraničí“ naleznete zde: http://eagri.cz/public/web/mze/ministerstvo-zemedelstvi/proexportni-okenko/mezinarodni-veletrhy-a-vystavy/x9-h-podpora-ucasti-na-mezinarodnich/
Kontaktní osobou pro administraci žádostí dotačního programu 9. H. je Ing. Barbora Legezová (barbora.legezova@szif.cz)

Pro více informací k veletrhu kontaktujte PROveletrhy s.r.o. – oficiální zastoupení norimberské veletržní společnosti v ČR (Tel.: 775 663 700, 776 663 548, info@proveletrhy.cz, www.proveletrhy.cz)