• Facebook
  • Instagram
  • Youtube

Aktuality

11.5.2022

Pojeďte na norimberský Biofach 2022

Norimberský Biofach se letos bude konat v letním termínu, a to od 26. do 29. července. Pro vystavovatele i návštěvníky je Biofach tradičně velkou příležitostí, jak během čtyř veletržních dní obhlédnout novinky a navázat kontakty v překotně se rozvíjejícím sektoru biopotravin a biokosmetiky.

Proč jet letos na Biofach

Nenechte si tuto mimořádnou událost uniknout a vypravte se na největší světový veletrh bioproduktů s lovime.bio! Kromě toho, že pro vás máme padesátiprocentní slevu na vstupenky, vypravujeme na Biofach jednodenní autobusový zájezd.

Vyjíždíme 27. července v šest hodin ráno z Prahy, vracíme se v tentýž den okolo 22:30 hodin. Cena zájezdu (bez vstupenky) je 750 Kč na osobu. Cena jednodenní vstupenky se slevou je 29,50 EUR, permanentní vstupenka stojí 44,50 EUR. Pokud máte zájem o vstupenku a/nebo zájezd, registrujte se prosím zde.

Novináři mají opět vstup zdarma (je třeba mít novinářskou akreditaci či prokázat autorství článků vztahujících se k tématu a ne starších než 6 měsíců).

Studenti si mohou objednat lístky přímo na stránkách Biofachu, a to v ceně 29 a 46 EUR.

Andrea Hrabalová, PRO-BIO LIGA, email:  andrea@lovime.bio
www.lovime.bio

Pro více informací kontaktujte PROveletrhy s.r.o. – oficiální zastoupení norimberské veletržní společnosti v ČR (Tel.: 775 663 700, 775 663 548, info@proveletrhy.cz, www.proveletrhy.cz)