Kdo hledá, najde...

Aktuality

2.8.2017

Podzimní Festival Evolution

Zbývá jen posledních 14 dní do uzávěrky přihlášek na zářijový Festival Evolution. Letos poprvé se na Výstavišti v Praze Holešovicích můžeme setkat i na podzim, a to v termínu 23. – 24. 9. 2017.

Spousta vystavovatelů nelenila, a tak už máme více než 70 % výstavní plochy obsazeno. Věříme, že ani Vy si nenecháte ujít příležitost a stanete se součástí premiérové podzimní verze největšího středoevropského festivalu se zaměřením na zdravý životní styl a osobní rozvoj. ČLENŮM SVAZU PRO-BIO BYLA VYJEDNÁNA SLEVA, stačí do poznámky uvést „sleva pro člena Svazu PRO-BIO“.

Přihlásit se můžete rovnou tady. >>>

Podzimní festival bude velmi podobný tomu jarnímu, jen o 1 den kratší. Díky termínu můžeme spoustu aktivit přesunout na venkovní plochu před Průmyslový palác. Na festivalu najdete Bio styl, Zdraví, Eco world a Osobní rozvoj, sekce Alternativa zařazena nebude.

Letošní jarní návštěvnost byla 16 000 lidí a doufáme, že na podzim budou čísla dost podobná. Více statistik z jarního festivalu najdete v závěrečné zprávě ZDE.

Co všechno na podzim chystáme?

  • Prodejní stánky s pestrou nabídkou bio, eko a přírodních produktů v Pravém křídle Průmyslového paláce i na venkovní ploše.
  • 5 programových podií s přednáškami, workshopy, lekcemi vaření a ukázkami kreativních a pohybových aktivit, nebudou chybět ani koncerty (např. Vojta Dyk s B-Side Bandem).
  • RawFest mini ve spolupráci s Lifefoodem – nákupy, občerstvení, přednášky a ukázky vaření.
  • Fair trade expozice  – společná prezentační a prodejní expozice fair trade producentů a distributorů.
  • Dětské programy, tvořivé dílničky, hlídací koutek.
  • Street food – zóna s občerstvením a velkým výběrem bio, raw, veggie, vegan a fair trade potravin.

Plánek podzimního festivalu najdete ZDE.

Nezapomeňte, že uzávěrka přihlášek je už 15. 8. 2017. Jestli máte zájem o prezentaci na venkovní ploše a nemáte vlastní venkovní stan, stačí se ozvat a my vám připravíme individuální nabídku.

Přihlášku na podzimní festival najdete tady. >>>

Mátě nějaké otázky? Klidně nám pište nebo volejte, rádi Vám na vše odpovíme a poradíme.

Těší se na Vás celý tým Festivalu Evolution

www.evolution.cz

festival@evolution.cz

+420 774 846 634

+420 222 311 108