Kdo hledá, najde...

Aktuality

25.5.2021

Nabídka pro členy Svazu PRO-BIO: ZDARMA na Gastrofestival v Kutné Hoře 19.6.2021

Členům Svazu PRO-BIO nabízíme možnost ZDARMA se účastnit akce Gastrofestival v Kutné Hoře, jehož pátý ročník je v plánu v sobotu 19. června 2021.

Festival se bude konat  v sobotu 19.6. (11-18 hod.) v krásných prostorech kolem Jezuitské koleje a chrámu svaté Barbory.

Přípravy jsou již v plném proudu, kromě mezinárodní kuchyně se festival zaměří na prezentaci místních producentů a svěží gastronomii z BIO a lokálních potravin.

Bližší informace naleznete na www.gastrofest-kh.cz.

Pokud se rozhodnete pro účast, je potřeba vyplnit Přihlášku na tomto linku: http://trhy-kh.cz/akce/gastrofestival-v-kutne-hore-2/  a přikládáme pár fotek z předešlého ročníku pro představu: https://gastrofestkh.wixsite.com/mysite/fotogalerie

Rádi bychom umožnili návštěvníkům ochutnat a nakoupit v Kutné Hoře také co nejpestřejší nabídku všech možných lahůdek, včetně těch vašich, proto bychom vaši účast na této akci velmi ocenili.

V případě zájmu se obracejte přímo na paní Mgr. Editu Dvorskou, která má organizaci na starosti. Tel. 608 190 424, e-mail: dvorska.edita@gmail.com.

Pevně věříme, že vše dobře dopadne a že si najdete čas, a na tuto akci přijedete, třeba i jen jako návštěvníci.

Závazné podmínky pro stánkový prodej