Kdo hledá, najde...

Aktuality

15.9.2021

Nabídka inzerce ve Výsevních dnech 2022

Rok se s rokem sešel a my nyní opět pracujeme na vydání kalendáře Výsevní dny podle Marie Thunové® na rok 2022.

Překlad a redakci zajišťuje Radomil Hradil z německého originálu. Výsevní dny jsou určeny pro zahrádkáře a zemědělce, kteří o svou zahradu či pole pečují podle přírodních kosmických rytmů.

Publikace bude v prodeji na Svazu PRO-BIO v polovině prosince 2021. Náklad min. 4.000 kusů. Velikost A5 na výšku. Černobílé vydání.

Protože chceme, aby se členové více zviditelňovali a dali tak o sobě vědět světu, nabízíme jim velmi výhodné možnosti inzerce uvnitř Výsevních dnů. Spousta z vás již provozuje e-shopy, i tímto směrem se dá inzerce pojmout. Nabídka ubytování, prodej z farmy, dny otevřených dveří, pozvánka na akci, která víte, že proběhne atd.

Členové: uvnitř publikace – celá stránka 500,- Kč; ½ – 250,- Kč; ¼ – 100,- Kč

Ostatní subjekty: uvnitř publikace – celá stránka 1500,- Kč; ½ – 750,- Kč; ¼ – 400,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH (21%).

…termín pro dodání inzerátů a textů je do 30.9.2021!!

Inzerci je možné zaslat již vytvořenou. Ti z Vás, kteří nemají možnost grafického zpracování, nemusí smutnit, stačí poslat text popřípadě i fotku a my se o zpracování postaráme. Fotku je potřeba poslat v kvalitním rozlišení.

U formátu na ½ stranu je vhodné inzerci připravit na šířku, chcete-li naležato.

Vyhrazujeme si právo upravit velikost vašeho inzerátu, bude-li to vyžadovat tisková úprava. Inzeráty budeme evidovat chronologicky, jak je obdržíme. Tedy čím dříve nám ho zašlete, tím větší šance je, že bude ve vámi zvolené velikosti.