Kdo hledá, najde...

Aktuality

5.9.2019

Nabídka inzerce ve Výsevních dnech 2020

Rok se s rokem sešel a my nyní opět pracujeme na vydání kalendáře Výsevní dny podle Marie Thunové® na rok 2020 a nabízíme možnost inzerce.

Překlad a redakci zajišťuje Radomil Hradil z německého originálu. Výsevní dny jsou určeny pro zahrádkáře a zemědělce, kteří o svou zahradu či pole pečují podle přírodních kosmických rytmů.

Publikace bude v prodeji na Svazu PRO-BIO v polovině prosince 2019. Náklad min. 4.000 kusů. Černobílé vydání.

Protože chceme, aby se členové více zviditelňovali a dali tak o sobě vědět světu, nabízíme jim velmi výhodné možnosti inzerce uvnitř Výsevních dnů. Spousta z vás již provozuje e-shopy, i tímto směrem se dá inzerce pojmout. Nabídka ubytování, prodej z farmy, dny otevřených dveří atd.

Členové: uvnitř publikace – celá stránka 500,- Kč; ½ – 250,- Kč; ¼ – 100,- Kč

Ostatní subjekty: uvnitř publikace – celá stránka 1500,- Kč; ½ – 750,- Kč; ¼ – 400,- Kč

Ceny jsou uvedeny bez DPH (21%).

…termín pro dodání inzerátů a textů je do 19.9.2019!!

Inzerci je možné zaslat již vytvořenou. Ti z Vás, kteří nemají možnost grafického zpracování, nemusí smutnit, stačí poslat text popřípadě i fotku a my se o zpracování postaráme. Fotku je potřeba poslat v kvalitním rozlišení.

Podklady zasílejte na andrea.vizinova(zavináč)pro-bio(tečka)cz.

Vyhrazujeme si právo upravit velikost inzerátu, bude-li to vyžadovat tisková úprava. Inzeráty budeme evidovat chronologicky, jak je obdržíme. Tedy čím dříve nám ho zašlete, tím větší šance je, že bude ve vámi zvolené velikosti.