Kdo hledá, najde...

Aktuality

24.2.2022

Konference Živá krajina

Trápí vás zvyšující se ceny nafty a hnojiv? Přemýšlíte nad tím, jak zlepšovat odolnost vašich polí proti suchu a přívalovým dešťům? Potřebujete ušetřit čas při zakládání porostů?

Přijměte pozvání na první konferenci o regenerativním zemědělství v České republice. Inspirujte se, jak je možné půdu regenerovat, a přitom zvyšovat ziskovost hospodaření. Přijďte si poslechnout zajímavé přednášky odborníků a kolegů z praxe.

2. březen, 2022 | Hotel Olšanka, Praha a živý přenos on-line

15 přednášek

  • Jak funguje regenerativní zemědělství v praxi? Jak lze díky němu zvýšit ziskovost a jak zlepšuje odolnost půdy proti erozi? Jak lze vypěstovat 10 tun kukuřice/ha bez hnojiv a se 40% spotřebou nafty?
  • Jak přispívá regenerativní hospodaření ke zdravější krajině a snižování uhlíkové stopy v zemědělství? Jakou podporu připravuje stát a Evropská unie? A jak to vidí velcí odběratelé?

18 řečníků

  • Potkáte se s odborníky, vědci, zemědělci, kteří už regenerativním způsobem hospodaří

Podrobný program:  https://konference-zivakrajina.cz/cs

FB a LinkedIn

Sleva 50 % na vstupné pro členy Svazu PRO BIO

Při nákupu vstupenek využijte unikátní slevu výši 50 %. Sleva je platná pouze do 28. února 2022 a nevztahuje se na kategorii on-line vstupenky.

Jak uplatnit slevu?  Stačí zadat slevový kód PROBIO50 při objednávce vstupenek v síti GoOut.
https://goout.net/cs/listky/ziva-krajina/pybm/

Konferenci pořádá Carboneg ve spolupráci s Výzkumným ústavem zemědělské techniky, v. v. i. a Výzkumným ústavem rostlinné výroby, v. v. i.

Udělejte s námi krok k ziskovému a šetrnému hospodaření.