Kdo hledá, najde...

Aktuality

8.8.2019

Ještě váháte nad přihlášením do soutěže Česká biopotravina 2019?

Tak neváhejte a přihlaste se!

Do 15. srpna máte možnost přihlásit svůj biovýrobek do soutěže Česká biopotravina. Více na https://pro-bio.cz/ceska-biopotravina/
Pro oceněné máme připraveno mnoho marketingových aktivit, které pomohou jistě propagovat jejich produkci – ať už se jedná o představení v 5plus2 (Redakční celostrana v celostátní 5plus2), na www.aktualne.cz nebo prezentaci v rámci září – měsíce biopotravin či prezentaci na veletrhu Biofach 2020 a mnoho dalšího.

Sedláci, kteří chovají masná plemena v ekologickém zemědělství, mohou od ročníku 2018 přihlašovat také své steaky do speciální kategorie v rámci soutěže. Všechna přihlášená steaková masa bude pro odbornou porotu upravovat profesionální kuchař stejným způsobem a je na volbě každého sedláka, jaké maso a z jaké partie přesně dodá. Sám sedlák nejlépe ví, která část z jeho masa je nejlepší a může mu zajistit výhru. V případě, že v soutěži nezvítězí, získá alespoň zpětnou vazbu od poroty na svůj produkt, což mu pomůže v dalším rozvoji obchodní činnosti směrem k zákazníkům.