Kdo hledá, najde...

Aktuality

21.3.2022

Gastrofestival 2022 v Kutné Hoře

Vážení milovníci dobrého jídla,

srdečně Vás zveme na gastronomické slavnosti ‐ Gastrofestival v Kutné Hoře, jehož šestý ročník se uskuteční v sobotu 28. května 2022 od 11 do 18 hodin v historickém centru Kutné Hory – v prostoru kolem chrámu svaté Barbory a Jezuitské koleje.

Gastrofestival je jednou z nejvýznamnějších gastronomických slavností v regionu. Je to oslava dobrého jídla i nápojů ‐ plodů naší země. Je pořádána především pro podporu regionálních výrobců potravin jako možnost prezentovat se široké veřejnosti a v neposlední řadě také pro samotné návštěvníky, u kterých obliba podobných akcí i kvalitního způsobu života dlouhodobě stoupá.

I letošní ročník bude gastronomicky zaměřen na biopotraviny a kulinářské výrobky z nich. Nebude chybět tradiční doprovodný program v podobě hudebních vystoupení, prezentace lokálních producentů, aktivity pro děti a další. Do centra tohoto dění zveme místní restauratéry, gastronomické školy, prodejce zajímavého občerstvení, výrobce potravin, nápojů, řemeslníky a také Vás.

V případě Vašeho zájmu, vyplňte prosím registraci účasti na webu www.trhy‐kh.cz. Přihláška bude následně potvrzena.

Závazné podmínky pro stánkový prodej

Účast pro členy PRO-BIO Svazu ekologických zemědělců je zdarma (účtován je případně poplatek za připojení k elektrické síti).

Těšíme se na viděnou.

Pořadatel: Spolek pro obnovu vinařství na Kutnohorsku, z.s., Jiřího z Poděbrad 288, Kutná Hora
Kontaktní osoba ‐ registrace prodejců, organizace:
Mgr. Edita Dvorská, telefon: 608 190 424, e‐mail: dvorska.edita@gmail.com
www.gastrofestival‐kh.cz, www.facebook.com/gastrofestkh.cz
www.trhy‐kh.cz