Kdo hledá, najde...

Aktuality

27.8.2021

FESTIVAL BIO VÍN A BIO SÝRŮ Mikulov 25.9.2021

V září, 25.9., je to sobota, pořádáme v Mikulově 2. ročník FESTIVAL BIO VÍN A BIO SÝRŮ, na kterém členům nabízíme místo formou stánku. Bude se jednat o 1-denní akci.

Jedná se o festival, kde bude zastoupeno výhradně bio a kde budeme moci prezentovat veřejnosti biovína v kombinaci s biosýry (biovíno se v ČR příliš neprezentuje a je to velká škoda; rádi bychom to napravili a kombinace se sýry + umístění v Mikulově, kam každý víkend přijede několik tisíc lidí z celé ČR, nám dává smysl) – výběr biovín je zúžen na výherce v soutěži Česká biopotravina, kategorie Biovíno (kde je vždy krom šampionů bílých a červených vín, také řadě z nich udělena zlatá a stříbrná medaile). U sýrů (a mléčných výrobků) máme pouze jediný parametr výběru, a tím je biokvalita…a rádi bychom, aby BIO sýry prezentovali hlavně členové Svazu PRO-BIO.

Prostor bude také dán vítězům soutěže Česká biopotravina. Budete tak mít možnost ochutnat to nej ve světě bio.

Pokud jste to právě Vy, nabízíme Vám tady možnost účasti na festivalu, zapůjčení nůžkového stanu zdarma, stejně jako připojení k elektrické energii zdarma.

Prosíme zvažte tuto nabídku. Počet stánků je omezený, možnost vlastního stánku po domluvě.

V případě Vašeho zájmu vyplňte, prosím, elektronickou přihlášku ZDE

Akce bude doplněna i o hudební a doprovodný program, proběhne slavnostní předání ocenění vítězům soutěže Česká biopotravina 2021, bude jí udělána patřičná mediální podpora (na které nyní pracujeme) a v průběhu akce chceme návštěvníkům vysvětlovat, co je BIO, jaký je rozdíl mezi BIO a konvencí atd.

Doufáme, že načasování na konci září – měsíce biopotravin – se setká s úspěchem…