Kdo hledá, najde...

Aktuality

11.1.2021

Dotace Ministerstva zemědělství na digitální veletrh BIOFACH eSPECIAL

Neváhejte a přihlaste Vaši firmu do 25. ledna k účasti na digitálním veletrhu bio potravin BIOFACH eSPECIAL a účastněte se informativního webináře.
Vystavovatelé si mohou vybrat ze 3 balíčků – Basic 950 EUR, Standard 2350 EUR, Premium 6500 EUR. Deadline pro přihlášení na BIOFACH eSPECIAL je 25. 1. 2021, online přihláška zde:
https://www.biofach.de/…/exhi…/participation/application
Informace k dotaci MZe:
Jedná se o dotační program, který byl upraven pro digitální veletrhy. Bližší informace jsou k dispozici na webových stránkách MZe.
http://eagri.cz/…/poskytovani-dotace-na-online-veletrhy…
Vystavovatelé mají možnost žádat o dotaci na digitální veletrh BIOFACH eSPECIAL 2021 maximálně do výše 100 % skutečně vynaložených uznatelných nákladů, do výše 80.000 Kč. Tato částka pokryje u veletrhu BIOFACH eSPECIAL 2021 balíček Standard v hodnotě 2350 EUR.
V případě, že by Vaše společnost měla zájem dozvědět se o virtuálním veletrhu BIOFACH eSpecial více, zveme Vás k účasti na online prezentaci, ve které pořadatel během 60 minut platformu podrobně představí. Vybrat si můžete z termínu i jazykové varianty (angličtina nebo němčina). Více informací a odkaz na přihlášení:
https://www.biofach.de/de/aussteller/teilnahme/webinare
S Vašimi dotazy neváhejte kontaktovat výhradní zastoupení NürnbergMesse ČR, společnost PROveletrhy s.r.o, info@proveletrhy.cz, tel.: 775 663 700.