Kdo hledá, najde...

Aktuality

5.2.2021

Digitální Biofach – zúčastníte se?

Co byste řekli tomu nakouknout pod pokličku největší události bio sektoru, a to z pohodlí vašeho domova? Norimberský Biofach, největší světový veletrh biopotravin a biokosmetiky, se letos přesunul do digitálního prostředí a ve spolupráci s PRO-BIO Ligou můžete mít vstupenky za sníženou cenu. 

Vydejte se na Biofach digitálně!

A jak takový digitální veletrh vlastně vypadá? Nebude to nuda?

Stejně jako v předchozích letech se i na digitálním Biofachu budou prezentovat nejnovější trendy v biosektoru. Můžete si domluvit chat či videohovor s vámi vybraným vystavovatelem, bude se soutěžit a oceňovat se budou ty nejpovedenější biovýrobky.

Elektronické prostředí navíc přináší jednu výhodu navíc – všechny přednášky, které zazní v rámci zdejší konference (a že jich bude), si můžete pustit opakovaně a v pohodlí domova. Program je již k dispozici online.

Digitální Biofach bude každopádně stát za to. Vstupné letos stojí 35 euro, PRO-BIO Liga má pro vás ale speciální zvýhodněné vstupenky.

Objednat zvýhodněnou e-vstupenku

A pozor, Biofach letos začíná 17. února, digitální platforma eSPECIAL však bude spuštěna dříve: už 9. února si můžete začít procházet prezentace, profily vystavovatelů a program tak, abyste si letošní Biofach co nejvíc užili.

Více informací o letošním Biofachu najdete v článku.