Kdo hledá, najde...

Aktuality

25.1.2018

Biostyl 2018 – možnost společné expozice

Již v březnu (23.-25.3.) se na Holešovickém výstavišti uskuteční v rámci festivalu Evolution další ročník Biostylu, na kterém svým členům nabízíme možnost se prezentovat.

K dispozici bude 8-10 stánků, každý stánek bude vybaven pultem, barovou židlí a regálem s 5 policemi. Lze domluvit i prosklenou lednici, nutno nahlásit předem.

Umístění bude stejně jako v loňském roce, střední hala.

Vystavujicí členové se budou podílet na nákladech společné expozice, částkou 4.000,-Kc/stánek. Podmínkou však je, že se zúčastníte po celou dobu konání veletrhu (je tedy potřeba počítat s dostatečným množstvím zboží!). Není možné, aby např. v neděli již zůstal stánek prázdný!!

Tato cena zahrnuje krom stánku a vybavení ještě registrační poplatek, revizi, elektřinu, polep pultu a límce stánku. Prostor uvnitř za stánky bude sloužit jako zázemí. Parkovací průkaz nabízí za 1.000,-Kč + 21% DPH na celou dobu veletrhu. Lze jej zajistit předem, hradí si ho však každý zvlášť při příjezdu.

Pokud byste měli zájem se veletrhu zúčastnit a prezentovat své výrobky, zašlete mi, prosím, závaznou registraci do 15. února 2018 na můj e-mail:andrea.vizinova@pro-bio.cz.  Uveďte jméno a příjmení, název farmy, kontaktní osobu, její tel. a e-mail + požadavek na lednici.

Pokud jste termín přihlášení nestihli, zkuste se na nás obrátit telefonicky, třeba ještě volný stánek bude k dispozici.

Jak to vypadalo na veletrhu minulý rok, se můžete podívat zde – https://pro-bio.cz/aktuality/fotogalerie-biostyl-2017-ucast-clenu-pro-bio-svazu/

Více o samotném veletrhu zde – http://www.festivalevolution.cz/