Kdo hledá, najde...

Aktuality

31.1.2017

BIOSTYL 2017: Poslední volná místa ve společné expozici

Letos opět dříve, již v březnu (24.-26.3.) se na Holešovickém výstavišti uskuteční v rámci festivalu Evolution další ročník Biostylu, na kterém členům PRO-BIO Svazu nabízíme možnost se prezentovat.

 

K dispozici bude 8-10 stánků, každý stánek bude vybaven pultem, barovou židlí a regálem s 5 policemi. Lze domluvit i prosklenou lednici, nutno nahlásit předem.

Umístěni bude stejné jako v loňskem roce, střední hala.

Vystavující členové se budou podílet na nákladech společné expozice, částkou 4.000,-Kč/stánek. Podmínkou však je, ze se zúčastníte po celou dobu konání veletrhu (je tedy potřeba počítat s dostatečným množstvím zboží!). Není možné, aby např. v neděli již zůstal stánek prázdný!!

Tato cena zahrnuje krom stánku a vybaveni ještě registrační poplatek, revizi, elektřinu, polep pultu a límce stánku. Prostor uvnitř za stánky bude sloužit jako zázemí. Parkovací průkaz nabízí za 1.000,-Kč + 21% DPH na celou dobu veletrhu. Lze jej zajistit předem, hradí si ho však každý zvlášť při příjezdu.

Pokud byste měli zájem se veletrhu zúčastnit a prezentovat své výrobky, zašlete závaznou registraci do 15. února 2017 na e-mail:andrea.vizinova@pro-bio.cz.  Uveďte jméno a příjmení, název farmy, kontaktní osobu, její tel. a e-mail.

Vice o samotném veletrhu zde – www.festivalevolution. cz

Biostyl 2016: