Kdo hledá, najde...

Aktuality

24.10.2019

BIOFACH – přípravy veletrhu v plném proudu.

Ve dnech 12. až 15. února 2020 v Norimberku opět otevře své brány světový veletrh biopotravin BIOFACH. Na každoroční přehlídce bioproduktů představí své novinky přes 3500 vystavovatelů ze 100 zemí. Díky rozšíření o dvě výstavní haly poskytne příští edice BIOFACHu prostor pro ještě více vystavovatelů a nabídka bude ještě rozmanitější. Veletrh BIOFACH se uskuteční v 11 výstavních halách. Paralelně probíhající veletrh přírodní kosmetiky VIVANESS oslaví své čtrnácté narozeniny v nově otevřených výstavních prostorách haly 3C, která splňuje nejnovější kritéria ekologicky funkční architektury.

Ani v roce 2020 nechybí na BIOFACHu společná expozice českých firem pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR, které se účastní také Svaz PRO-BIO. Na společné expozici, která se nachází v hale č.  4A, stánek 4A-605, představí své produkty 17 českých vystavovatelů, dalších 13 firem se prezentuje na samostatných firemních stáncích.

Již tradičně provází výstavu BIOFACH mezinárodní kongres, který v roce 2020 nese název „Bio funguje!“.  Přednášky se zaměřují na pozitivní účinky ekologického hospodaření. Jedním z hlavních témat letošního BIOFACHu je „Voda“, voda jako základ života, který je v ohrožení.

Další informace k veletrhu, doprovodnému programu a kongresu získáte na www.biofach.de.