Kdo hledá, najde...

Aktuality

3.9.2021

BIOFACH a VIVANESS 2022 opět na výstavišti!

Nerozlučná veletržní dvojice BIOFACH a VIVANESS nabídne již za 6 měsíců to nejzajímavější z branže bio potravin a přírodní kosmetiky, onsite a online!

Přípravy tradičního mezinárodního setkání bio branže, které se uskuteční od 15. do 18. 2. 2022 na norimberském výstavišti jsou v plném proudu. Veletržní duo nabídne po dobu 4 dní, zcela nově od úterý do pátku, po úspěšném letošním digitálním ročníku opět osobní setkání přímo v „bio Norimberku“. Těšit se můžete na intenzivní dialog mezinárodní bio komunity, netwoking, nejnovější informace, inovace, vysokou odbornost návštěvníků veletrhu, inspirace, objevování a bohaté zážitky.

Důraz aktuálního ročníku veletrhu BIOFACH 2022 je kladen na Organic.Climate.Resilience, tedy stále rostoucí význam ekologických hodnot, odolnosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí. Těmto tématům bude věnována velká část paralelně probíhajícího kongresu.

V roce 2022 bude na mezinárodním setkání bio branže zastoupena opět také Česká republika, prostřednictvím společné expozice pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR. V halách naleznete také řadu dalších českých firem na samostatných expozicích. Oficiální příjem přihlášek k účasti na veletrhu byl již ukončen. Přihláškové formuláře lze však ještě získat na vyžádání u výhradního zastoupení pořadatele v ČR, kontakt viz níže.

V popředí bude tentokrát fyzický veletrh přímo v Norimberku s digitálním doplněním. Jednou z mnoha výhod tohoto duálního formátu je, že vybrané příspěvky kongresu budou živě přenášeny a následně k dispozici na digitální platformě. A právě odborný kongres klade v roce 2022 důraz na live – zážitek, na osobní setkání odborníků branže bio potravin a přírodní kosmetiky.

V případě zájmu o více informací kontaktujete oficiální zastoupení Norimberské veletržní společnosti v ČR, spol. PROveletrhy s.r.o. (info@proveletrhy.cz, tel.:775 663 700).

www.biofach.de, www.proveletrhy.cz